Alfa Muscae

 
Rejestracja: 2016-07-31
Nikogo nie szukam..bo mam swoje szczęście ---> Piotrusia ❤️
Punkty125Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 75
Teraz gra

Coś na weekend ode mnie !

2019-09-07       
72328080_l.jpg

ZABAWA NA WEEKEND...jakby się  komuś z GD-maniaków nudziło...to zapraszam na psycho-teścik !

Należy szybko wskazać, który księżyc najbardziej przykuwa Waszą uwagę, a dzięki temu dowiedzieć się można czegoś o sobie...n29.gif?v=122n17.gif?v=122

safe_image-2019-05-26T180743.564-850x446.jpg
Księżyc Nr 1: Osiągnięcia.


Ciebie można scharakteryzować jako osobę energiczną, wielkiego optymistę, który w dodatku jest pewny siebie. Czujesz, że w procesie odnajdywania swojego miejsca pod słońcem musisz nieustannie pracować.

Dążysz również do stworzenia fundamentu materialnego dobrobytu, ponieważ jesteś przekonany, że bezpieczeństwo to przede wszystkim stabilność materialną.

Twoim podstawowym zadaniem jest stawać się bardziej tolerancyjnym wobec siebie, ponieważ w przeciwnym razie możesz stać się najbardziej surowym sędzią dla siebie samego.Księżyc Nr 2: Kreatywność.


Możesz być scharakteryzowany jako osoba praktyczna, życzliwa, emocjonalna, która uwielbia cieszyć się rzeczami, którzy są eleganckie.

Jesteś bardzo wrażliwy na świat materialny i lubisz być twórcą środowiska estetycznego i emocjonalnego.

Ponadto masz skłonność do nadmiaru: możesz oglądać ciekawy film lub słuchać ulubionej muzyki przez całą noc i do samego rana, konsumować ogromna ilość niezdrowej żywności, co zazwyczaj obniża poziom energii.

Więc, potrzebujesz pracować nad powściągliwością, kontrolować siebie oraz dbać trochę więcej o dyscyplinę. To wszystko pomoże ci zwiększyć jakość życia, efekty ulubionej pracy i tego wszystkiego, co stworzysz. Ostatecznie możesz stać się przez to szczęśliwy.Księżyc Nr 3: Energia.


Możesz być scharakteryzowany jako osoba dzielna. Także pragniesz być stanowczym oraz masz silny charakter. Jesteś osobowością, która chce być przekonana, że naprawdę jest wartościową.

Zawsze starasz się podtrzymywać dobre warunki w celu zabezpieczenia Twojego dobrego samopoczucia oraz dobrego samopoczucia Twoich bliskich.

Traktujesz przyjaźń jako coś wspaniałego, szlachetnego i wzajemnego. Lojalnie traktujesz przyjaźń i bardzo lękasz się bycia zdradzonym. Oto największe wyzwanie dla Ciebie: nauczyć się ufać ludziom i pożegnać się z lękiem przed zdradą.

Pamiętaj, że ciągła nieufność jest oznaką słabości, to ona jest bardzo męcząca i wyczerpująca.

Jesteś dość wyjątkową osobowością. Dlatego możesz bezpiecznie ufać ludziom, których uważasz za swoich przyjaciół. Zaufaj im bez strachu, z przekonaniem, że są to naprawdę wiarygodni ludzie.Księżyc Nr 4: Współczucie.


Charakteryzujesz się wielką chęcią do czynienia dobrych uczynków i pomagania ludziom. Zdecydowanie jesteś bardzo miłą osobą, która zazwyczaj skupia się na zaspokajaniu potrzeb innych osób.

Ty także mało udzielasz czasu na odpoczynek i często poświęcasz zbyt mało czasu na zaspokojenia własnych pragnień i potrzeb.

Jesteś mocno uzależniony od poglądów innych ludzi, co może powodować sytuację uzależnienia od opinii innych.

Twoje główne zadanie – być przekonanym o swojej doniosłości, doceniać własne talenty i indywidualną wartość, zaś następującym krokiem jest uwzględnienie potrzeb innych.

Jesteś osobą obdarzoną unikalnymi talentami o cudownych uczuciach. Daj sobie szansę na poznanie tych uczuć, wykorzystuj je i zacznij tworzyć wspaniałą przyszłość dla siebie.Księżyc Nr 5: Poszukiwanie.


Możesz być scharakteryzowany jako kulturalny, szlachetny człowiek, w którym często przejawia się dociekliwość.

Uwielbiasz być obserwatorem, jesteś z natury ciekawskim, ale raczej obiektywnym w ocenach. I chociaż możesz być bardzo towarzyski i przyjazny, przeważnie wolisz pozostawać w częstej komunikacji ze swoimi bliskimi. Często czujesz potrzebę spędzania czasu w pojedynkę, przebywając z dala od tłumów i hałasu.

W Twojej głowie często rodzi się bardzo wiele pomysłów, dlatego czasami cierpisz na bezsenność i wtedy pojawia się stres.
Twoim głównym zadaniem jest przede wszystkim ufać własnej intuicji. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu i serca. W ten sposób przygotujesz swój umysł na podtrzymywanie wewnętrznej harmonii, ponieważ im lepiej słuchasz głosu własnego serca, tym szybciej usuniesz wszelkie przeszkody i pomysły, które stoją na przeszkodzie w osiągnięciu prawdziwego szczęścia na ziemi.Księżyc Nr 6: Spokój.


Możesz być scharakteryzowany jako osoba cierpliwa, która bardzo ceni sobie spokój ducha (w niektórych przypadkach woli nawet przebywać w całkowitej ciszy) i cieszy się zwyczajnymi przyjemnościami życia. Lubisz spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi w parku, odwiedzać małe przytulne miejsca rekreacyjne.

Jesteś człowiekiem bardzo aktywnym i energicznym, ale jednocześnie zawsze chcesz trzymać dystans od tłumu i hałasu, a także unikać konfliktów, którzy są wszędzie obecne we współczesnym niespokojnym świecie.

Dużo czasu poświęcasz refleksji dotyczącej przyszłości, myśl o której Cię martwi.

Przyznaj się, ile razy przez podobne myśli niszczyłeś sobie życie? Kiedy zaczynasz zbyt dużo myśleć o przyszłości, obniżasz poziom szczęścia w teraźniejszości, zmniejszasz wydajność pracy i tracisz energię wewnętrzną.


Czy zgadzasz się z tego typu stwierdzeniami?

                                                                        POZDROWIENIA WEEKENDOWE  DLA WAS ! n44.gif?v=122